^Į viršų

  • Keleivių vežimas

    Keleivių vežimas užsakomaisiais maršrutais Lietuvoje ir Europoje, turistinės kelionės, mergvakariai, bernvakariai, vestuvės, krikštynos, jubiliejai, laidotuvės, grupes į ir iš oro uostų, grupes į kultūrinius ir sporto renginius.

  • Autobusų ir mikro autobusų nuoma

    Autobusą MAN Lions 49 vietų su vairuotojais. Autobusą Mann 32 vietų su vairuotojais. Mikroautobusus , Opel Movano 17vietų ir Fiat Ducato 15vietų su vairuotoju ir be jo, jei klientas turi D ar D1 kategoriją. Mikroautobusą Fiat Ducato 9 vietų be vairuotojo( ar su juo ) turi turėti B kategoriją ir būti ne jaunesni nei 25m. amžiaus..

  • Keleivių vežimas

    Keleivių vežimas užsakomaisiais maršrutais Lietuvoje ir Europoje, turistinės kelionės, mergvakariai, bernvakariai, vestuvės, krikštynos, jubiliejai, laidotuvės, grupes į ir iš oro uostų, grupes į kultūrinius ir sporto renginius.

5 euro klasės, 49 vietų, nuomuojamas su vairuotojais. Talpūs bagažo skyriai; kuro bako talpa 900 l; individualus sėdimos vietos apšvietimas; variklio galingumas 309kw(420AJ); individualus oro kondicionavimas; uždaromi rankinio bagažo skyriai; automatinė oro klimato kontrolė; atlenkiami personaliniai padėklai; papildoma stabdžių sistema kalnams daug vietos kojom,(nesugrūstos sėdynės); virtuvėlė; minkštos atlenkiamos sėdynės; tualetas; individualios šiukšlinės prie kiekvienos sėdynės; mikrofonas; gamykliniai tonuoti langai; CD/DVD sistema; žaliuzės; minkšta pakaba; tylus variklio darbas; labai puikus autobuso apsisukimo manevringumas.
4 euro klasės, 32 vietų, nuomuojamas su vairuotojais. Talpūs bagažo skyriai; kuro bako talpa 300 l; individualus sėdimos vietos apšvietimas; individualus oro kondicionavimas; rankinio bagažo skyriai; automatinė oro klimato kontrolė; papildoma stabdžių sistema kalnams daug vietos kojom,(nesugrūstos sėdynės, pasislenkančios į šoną); tualetas; individualios šiukšlinės prie kiekvienos sėdynės; mikrofonas; gamykliniai tonuoti langai; CD/DVD sistema, su televizoriumi; žaliuzės; minkšta pakaba; tylus variklio darbas; labai puikus autobuso apsisukimo manevringumas.
Mikroautobusas Opel Movano 2005 metų. Nuomuojamas su vairuotoju ir be jo (klientas turi turėti D arba D1 kategoriją). talpina 17 keleivių; oro kondicionierius; kuro bako talpa 100 l; papildomas salono šildymas; pavarų dėžė mechaninė; patogios sėdynės; kuro sąnaudos 9 l/100 km; tamsinti langai; CD grotuvas; prietaisas prikabinti priekabai.
Mikroautovusas Fiat Ducato, 15 vietų su vairuotoju ir be jo (klientas turi turėti D arba D1 kategoriją). Oro kondicionierius; kuro bako talpa 70 l; papildomas salono šildymas; pavarų dėžė automatinė; patogios sėdynės; kuro sąnaudos 11 l/100 km; tamsinti langai; CD grotuvas; prietaisas prikabinti priekabai.
Mikroautobusas Fiat Ducato 9 vietų be vairuotojo( ar su juo ) turi turėti B kategoriją ir būti ne jaunesni nei 25m. amžiaus. Kuro bako talpa 70 l; oro kondicionierius; kuro sąnaudos 10 l/100 km; oro pagalvės vairuotojui ir keleiviui; pavarų dėžė automatinė; papildomas salono šildymas; variklio darbinis tūris 2800 cm3; tamsinti langai; kuro tipas - dyzelinas; patogios atlenkiamos sėdynės; didelis bagažo skyrius; CD grotuvas; prietaisas prikabinti priekabai.
Krovininis automobilis MAN nuoma su vairuotoju ar be jo, jei klientas turi C kategoriją. Bendra masė 7,49 t; variklio gaslingumas 156 kw; kuro tipas dyzelinas, 19 l/100 km; pavarų dėžė mechaninė; kėbulo tipas - tentas su liftu gale; talpa - 34,5 m3; ilgis 6 m, plotis 2,5 m, aukštis 2,30 m; 2 sėdimos vietos; įtaisas prikabinti priekabai; licenzija vežti kroviniams Lietuvoje.
Krovininis automobilis Fiat Ducato nuoma su vairuotoju ar be jo ( reikalinga B kategorija ir 25m. amžiaus). Bendra masė 3,5 t; darbinis variklio tūris 2800 cm3; kuro tipas dyzelinas 12 l/100 km; mechaninė pavarų dėžė; kėbulas - metalinė būda su liftu gale; talpa 18 m3; aukštis 2,20 m, ilgis 4 m, plotis 2,10 m; 3 sėdimos vietos.

UAB "Važiuok su Bronium"

Įmonės kodas: 147429961

PVM kodas: LT100001885513

Atsiskaitomoji sąskaita LT84723060004467291

Telefonas 8 685 74 638

El. paštas Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.